Μπάσκετ
ΩΡΑ | ΚΩΔ | ΟΜΑΔΕΣ | ΣΚΟΡ | ΚΑΤ |
---|---|---|---|---|
07:00 | 5138 | Μπέι Χοκς Οτάγκο Νάγκετς | ||
07:05 | - | Χαμαμάτσου Φοίνιξ Χιροσίμα Ντραγκονφλάις | 70 - 77 | |
09:05 | - | Ντάιαμοντ Ντόλφινς Ναγκόγια Σιχόρσις Μικάουα | 78 - 69 | |
09:30 | 5194 | Όκλαντ Χάσκις Μαναβάτου Τζετς | ||
10:00 | - | Πραβίρα Μπαντούγκ Τανγκέρανγκ Χωκς | 76 - 71 | |
10:00 | - | Κολούμπιαν Ντούιπ Σαν Μιγκέλ Μπίρμεν | 106 - 95 | |
12:00 | - | Μπαλί Γιουνάιτεντ Μπούμι Μπόρνεο | 83 - 87* | |
12:00 | 5358 | Γιουλόν Ντάινος Ταϊβάν Μπιρ | ||
13:05 | - | Αλβάρκ Τόκιο Ριούκιου Γκόλντεν Κινγκς | 59 - 52 | Q4 |
13:15 | - | Μπαρανγκάι Γκινέμπρα Μανόλια Χότσοτς | 67 - 52 | Q3 |
13:30 | - | Utsunomiya Brex Τσίμπα Τζετς | 36 - 29 | Q3 |
14:00 | - | Ντέβα Γιουν. Πελίτα | ||
14:00 | - | Λοκομοτίβ Κούμπαν Oυνίκς Καζάν | 44 - 47 | Q2 |
14:00 | - | Βέντσπιλς Λιεπάγιας | 54 - 39 | Q2 |
14:35 | - | Λιαονίνγκ Φλάινγκ Λέοπαρντς Γκουαντόνγκ Τάιγκερς | 18 - 12 | Q1 |
17:00 | 5389 | Καουχαγιόεν Κάρχου Κατάγια | ||
18:00 | - | Λέβιτσε Spisski Rytieri | ||
19:00 | - | Τάρτου Γιούλικολ Παρνού | ||
19:00 | - | Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ντέτσιν | ||
19:00 | - | Σζεντέκ Ντούνα Ασφάλτ | ||
19:00 | - | Κόρμεντ Καποσβάρι | ||
19:00 | - | Ατομερομού Όσε Λάιονς | ||
19:00 | - | Άλμπα Φέχερβαρ Ζαλακεράμια | ||
19:00 | 5186 | Μπούρσασπορ Φενέρμπαχτσε | ||
19:30 | - | SPOJNIA STARGARD Άνβιλ Βλότσλαβεκ | ||
20:15 | - | Σεντ Κουεντίν Στρασβούργο | ||
20:15 | - | Μπλουά Μπάσκετ 41 Μονακό | ||
20:15 | 5007 | Λε Πορτέλ Παρί Μπάσκετ | ||
20:15 | 5012 | Λιμόζ Μπούργκ | ||
20:15 | 5024 | Νανσί Γκραβελίν | ||
20:15 | 5028 | Ντιζόν Λε Μαν | ||
20:15 | 5029 | Παρί Λεβαλουά Ναντέρ | ||
20:15 | 5030 | Ροάν Βιλερμπάν | ||
20:15 | 5031 | Σεντ Κουεντίν Μπολ Στρασμπούργκ | ||
20:15 | 5040 | Σολέ Ελάν Σπορτίφ Σαλονέ | ||
20:30 | 5393 | Μίνας Σάο Πάολο | ||
20:40 | 5394 | Μακάμπι Αϊρόνι Ραμάτ Γκαν Χάποελ Χολόν | ||
20:45 | - | Φάλκο Σομπατέλι Ζολνόκι Ολάζ | ||
21:00 | 5179 | Βενέτσια Ρέτζιο Εμίλια | ||
21:30 | - | Λέγκια Βαρσοβίας Στέτσιν | ||
21:30 | 5417 | Γιούβι Κρεμόνα APU Ούντινε | ||
21:30 | 5418 | Ουράνια Μιλάνο Τεζένις Βερόνα | ||
21:45 | 5180 | Βίρτους Μπολόνια Ντερθόνα Τορτόνα | ||
22:30 | 5190 | Ντάλας Μάβερικς Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ | ||
02:30 | 5421 | Λας Ανίμας Ατλέτικο Πουέρτο Βάρας | ||
03:30 | 5191 | Κλίβελαντ Καβαλίερς Μπόστον Σέλτικς |
Δείτε το κουπόνι του μπασκετικού αθλητικού στοιχήματος με όλες τις αναμετρήσεις της ημέρας, ενώ έχετε και τη δυνατότητα επιλογής ώστε να δείτε αποτελέσματα των προηγούμενων ημερών ή ματς των επόμενων ημερών.
Σε αυτή τη σελίδα, μπορείτε να δείτε όλα τα μπασκετικά παιχνίδια που υπάρχουν στο κουπόνι Πάμε Στοίχημα και στο πινακάκια φαίνεται η διοργάνωση, η ώρα διεξαγωγής του αγώνα, ο κωδικός του κουπονιού και οι αποδόσεις.
Επίσης, παρακολουθήστε τα live αποτελέσματα των αναμετρήσεων με όλα τα στοιχεία (Όριο, Under / Over, τελικό σκορ, πρώτη περίοδος, δεύτερη περίοδος, τρίτη περίοδος, τέταρτη περίοδος και παράταση αν υπάρχει).